Více informací o půjčce

Půjčka 150 000 Kč je přesně to, co jste celou dobu hledali. Jde o nejoblíbenější půjčku na nebankovním trhu. Bez dalších podmínek. Jde o mimořádnou šanci, jak skutečně ušetřit i na nebankovní půjčce. Rychlá nebankovní půjčka dnes dokáže prakticky zázraky. Můžete získat tedy až 150 000 korun bez ručitele a navíc nemusíte dokládat ani svůj aktuální příjem. Je to příležitost, která se neodmítá.

Nezávazná žádost

Peníze máte ihned

Využijte půjčky do 24 hodin, abyste vyřešili okamžitě vaši finanční situaci. Na nic nečekejte. Peníze za vámi sami nepřijdou. Jestli skutečně potřebujete řešit svou finanční situaci, požádejte o tuto rychlou nebankovní půjčku a máte po starostech.

Kvalitní půjčka se pozná podle toho, že je transparentní, přesně víte, co obdržíte a znáte přesné parametry. My vám nabízíme půjčku od 10 000 do 150 000 korun se splatností mezi 12 a 48 měsíci. Vyřízení půjčky máte zdarma a neplatíte tedy žádné poplatky dopředu. To je zcela zásadní výhoda, které si naši klienti maximálně cení. Peníze můžete získat buď převodem na váš účet, nebo hotově. Záleží jenom na vás, jaká forma je pro vás přijatelnější. Půjčka 150 000 se vám přizpůsobí.

Doplňující informace

Nepotřebujete ručitele
Není potřeba potvrzení o příjmu
Vyřízení půjčky je zdarma
Peníze je možné použít na cokodtv
Můžete si sjednat pojištění
Hotově i převodem