skip to Main Content

Hotovostní půjčky ihned a půjčky na účet

Rádi bychom vám doporučili hotovostní půjčku ihned na účet, o kterou můžete požádat klidně hned teď. Hotovostní půjčky se těší velké oblibě nejen mezi lidmi, kteří nepoužívají bankovní účty. Požádejte až o částku 150 000 Kč a tu využijte na neúčelové financování svých potřeb. Plánujete koupi nového vozu? Chcete dovybavit svou domácnost? Nebo vám chybí peníze na běžné – každodenní výdaje? S touto půjčkou hravě a bez nesnází vyřešíte své krátkodobé i dlouhodobé finanční problémy.

Rychlost schválení hotovostní půjčky

O hotovostní půjčku můžete požádat online, čímž si ušetříte mnoho cenného času. V žádosti stačí vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, mobilní telefon a e-mail. Dále je dobré uvést, kdy vás mohou z finanční společnosti kontaktovat a také doporučujeme nezapomenout na váš měsíční příjem, který vám pomůže pomoci k dosažení výhodnějších podmínek. Vyberete si částku, kterou chcete půjčit a také termín, ve kterém jste ji schopni splatit. U částky 150 000 Kč je samozřejmostí průběžné splácení, nejčastěji v podobě měsíčních splátek.

TIPPůjčky bez registru a bez Solusu pro každého

Převod půjčky na účet

Pokud se rozhodnete, že hotovostní půjčka pro vás není zajímavá – například nemáte možnost si převzít peníze na ruku a jejich doručení složenkou dlouho trvá – můžete zvolit převod na bankovní účet. Zajímejte se o to, jakou formou vám budou peníze převedeny. Například pokud společnost využívá expresní převody, získáte je okamžitě. Záleží pak jen na rychlosti schválení. S půjčkou ve výši 150 000 Kč se pojí podpis smlouvy. Zapomeňte však na ručitele nebo na dokládání účelu čerpání této částky.

Nebankovní půjčka do 150 000 Kč

Pokud se rozhodnete o tuto částku požádat v bance, připravte se na dokládání měsíčního příjmu a na posuzování záznamů v registrech dlužníků. Celkově schválení spotřebitelského úvěru v takové výši bude mnohem náročnější. Když se rozhodnete půjčit si 150 000 Kč od nebankovní společnosti, mnohem snáze se svými požadavky uspějete.

Back To Top